Az idei évben meghirdetett technika pályázatunk kapcsolódott a Földet érintő legnagyobb környezeti problémához, a fosszilis energiahordozók  kimerüléséhez.

A pályázat témája a megújuló energiaforrások felhasználása, és az ehhez kapcsolódó makettek készítése. Ennek kapcsán vízi malmok, szélmalmok,napkollektoros, napelemes épületek kicsinyített másai készültek  a kiállításra. Nehéz volt a témához kapcsolódó alkotások létrehozása, de mégis szép és ötletes makettek születtek.

Az alsó tagozat díjazottai a következők voltak:

VAJDA ANNA 2.b ,GALAMBOS NOÉMI 3.a, MILLEI RENÁTÓ 4.a, MRÁV MARTIN 4.a és CSÖRÖNCSICS  BARNABÁS 4.b osztályos tanulók és a II.napközis csoport.

A felső tagozat díjazottai:

KALAFATICS ZOLTÁN 5.a, SZALAY ATTILA ÉS KROMEK FANNI 6.b, HERMAN DÁVID 6.b és HERMAN RÉKA 8.b osztályos tanulók voltak.

Gratulálunk a díjazottaknak, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

Technika tanárok