E-kréta, elektronikus napló megnyitása

Elektronikus napló
Kréta

Elektronikus napló- Kréta (Zeneiskola)

Elektronikus napló
Zeneiskola

Dokumentumtár

Tanév renjének megnyitása

Tanév rendje

Fogadóóra

Alapítvány menüpont megnyitása

Tisztelt Szülők, Gyerekek!

Sajnos - ahogy mondani szokás- „berobbant” a járvány iskolánkban. A mai napon újabb 4 tanulónk lett igazoltan koronavírusos. Jelen állapot szerint karanténba kerül, vagy már került az 1. a, 2. a, 3.a, a két 5. és a két 8. osztály.

Ez összességében az iskola diákságának több mint a felét teszi ki. Az is valószínű, hogy az elkövetkező napokban még több megbetegedéssel kell számolnunk. Ezért a járvány gyors terjedésének megfékezése érdekében 2021. november 17-19-ig (szerdától péntekig) rendkívüli igazgatói szünetet rendelek el. Tudom, hogy ez a döntés néhány szülő számára komoly gondokat vet fel, de mindannyiunk egészségének megvédése érdekében szükség van erre az intézkedésre. Akik semmilyen módon nem tudják megoldani gyermekük elhelyezését, azok számára felügyeletet szervezünk. Ezzel kapcsolatos igényüket a mai napon 19 óráig az osztályfőnököknek jelezzék. A felügyeletben csak azok a tanulók vehetnek részt, akik nincsenek karanténban, hiszen a karanténra kötelezettek nem hagyhatják el otthonukat. A többi gyermeket is arra kérem, maradjanak otthon erre a pár napra, mellőzzék a csoportos programokat! Kérem, ezt vegyék nagyon komolyan, hiszen ha ezeket a szabályokat nem tartjuk be, akkor esetleg nagyon súlyos következményekkel kell számolnunk! A jövő hétről a járványhelyzet függvényében fogunk dönteni.

Vigyázzanak magukra és szeretteitekre!

Miseta Zoltán intézményvezető

Ököiskola