E-kréta, elektronikus napló megnyitása

Elektronikus napló
Kréta

Elektronikus napló- Kréta (Zeneiskola)

Elektronikus napló
Zeneiskola

Dokumentumtár

Tanév renjének megnyitása

Tanév rendje

Fogadóóra

Alapítvány menüpont megnyitása

Diákolimpia Országos Döntő

Labdarúgás II. korcsoport (2012, 2013-ban született diákok)

1. május 26-28. között rendezték a Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntőt, Szombathelyen a KIRÁLY Sportlétesítményben.

A Balatonlellei Iskola csapatának 8 körzet legjobbját kellett legyőzni a megyei döntőben, hogy erre a rangos versenyre eljusson.

Az ország 20 legjobb csapatából 6 csapatot sikerült legyőzni, a 14. helyen végeztünk. Kecskemét, Paks, Balatonfüred, Nagykanizsa, Balassagyarmat, Jászberény került mögénk.

Csapattagok: Boda Bence, Buczku Márkó, Felházi Miklós, Gazdag Mátyás, Gróf Attila, Hegedűs Vince, Herkovics Péter, Kvák Simon, Pankovics Bohdan, Szabó Barnabás

Az Országos Bajnokságon 12 gólt szereztünk, Boda Bence és Hegedűs Vince egyaránt 6-6 találatával.

Kísérők: Vári Edit testnevelő tanár, Boda József edző

3 napig a Németh Pál Kollégiumban volt a szállásunk, melyet a Magyar Diákolimpiai Szövetség biztosított.

A remek ételeket az ELTE Egyetem konyháján főzték és a Siófoki Tankerületi központ biztosította.

Utazásunkat Balatonlelle Városüzemeltetési Szervezete és a Balatonlellei Sportegyesület Labdarúgó Szakosztálya támogatta.

Nagyon köszönöm Boda József edzőnek és feleségének Boda Szilviának, valamint az összes szülőnek a 3 napos támogatást. Külön köszönet Gazdag Mátyás kapusunknak, aki szó szerint a kezét törte értünk és Felházi Miklósnak, aki azonnal eljuttatott minket a sürgősségi osztályra.

Folytatás következik a 2023/24-es tanévben.

További képeket a következő linken találnak: LINK

Hajrá Balatonlelle!

Vári Edit