E-kréta, elektronikus napló megnyitása

Elektronikus napló
Kréta

Elektronikus napló- Kréta (Zeneiskola)

Elektronikus napló
Zeneiskola

Dokumentumtár

Tanév renjének megnyitása

Tanév rendje

Fogadóóra

Alapítvány menüpont megnyitása

Alapítvány

Iskolánk tanulói idén is kiválóan teljesítettek a keszthelyi Vajda János Gimnázium által rendezett Newton Kupa elnevezésű komplex természettudományi versenyen. A 23. alkalommal megrendezett rangos regionális versenyen, Zala és Somogy vármegyék legjobb iskolái vettek részt. Az egyéni versenyen a diákok három tantárgyból, matematikából, fizikából és informatikából mérték össze tudásokukat.  Az informatika versenyen Brantmüller Huba 8. a osztályos tanuló a második helyen végzett. Felkészítő tanára Türgyei László. A fizika versenyt Keresztes Zalán 8. a osztályos tanulónk nyerte meg, akit Podányi Judit tanárnő készített fel.

A remek helyezéseknek köszönhetően az összetett verseny eredménye sem lehetett kétséges. A 2023-24-es tanévben a Newton Kupát -a tavalyi évhez hasonlóan- ismét iskolánk Keresztes Zalán, Brantmüller Huba, Récsei Ádám összeállítású csapata nyerte el.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak.

Ököiskola

Tempus közalapítvány