Februárban két versenyen is részt vettünk. Február 9.-én Marcaliból (110 résztvevő) 3 éremmel és egy kupával térhettünk haza: Molnár Viktória 3. hely (II. korcsoport), Kristóf Beatrix 2. hely (IV. kcs.) és Miseta Nóra 1. hely (IV. kcs.) A fiúk is ügyesek voltak: Magyar László 4. és Tölgyesi Ádám 7. helyezett lett.

A Kéthely Kupa (70 induló) nemcsak a nagyszerű partik miatt volt izgalmas, hanem az időjárás is majdnem megtréfált bennünket: a pénteki tavasz után zuhogó hóesésben kellett szombaton útnak indulnunk. Itt 5 érmet szereztünk: Ventlz Tamara (I. kcs.), Magyar László (I. kcs.), Molnár Viktória (II. kcs.) és Kristóf Beatrix (IV. kcs.) is ezüstérmes lett, Miseta Nóra (IV. kcs.) pedig aranyérmes.

Márciusban rendezik meg a diákolimpiai megyei döntőket, melyre minden általános iskolás sakkozónak jó felkészülést kívánok.

Misetáné Burján Anita