"A felső tagozaton a készségtárgyakat tanító tanárok, Ernő bácsi, Csilla néni, Edit néni és a tanulószobán dolgozó Márti néni a tavaszi szünet előtt Húsvéti projekt pályázatot hirdették meg 4 kategóriában.

1. Húsvéti tojásra való motívumok elkészítése, illetve saját ötlet alapú 6 féle díszítés megtervezése. (Kötelező feladat volt.)
2. Tojásfa készítése otthon, vagy a kertben egy darab fényképpel dokumentálva.
3. Húsvéthoz kapcsolódó népszokás kézzel írva, lefényképezve, vagy egy énekelt népdal videón elküldve.
4. Fotó rólad és egy általad kedvelt sportolóról. Próbáld meg úgy szerkeszteni a képet, hogy valóságosnak tűnjön, ha eredeti a kép, akkor könnyű dolgod lesz.

Azokat a tanulókat tudtuk díjazni, akik a kötelező rajzos feladatot és egy vagy több szabadon választható feladatot is teljesítettek az 5-6. illetve a 7-8.évfolyamon.

Gratulálunk a helyezetteknek, reméljük, az elkészült dekorációkkal még szebbé tudtátok tenni a húsvétot otthonotokban!"