E-kréta, elektronikus napló megnyitása

Elektronikus napló
Kréta

Elektronikus napló- Kréta (Zeneiskola)

Elektronikus napló
Zeneiskola

Dokumentumtár

Tanév renjének megnyitása

Tanév rendje

Fogadóóra

Alapítvány menüpont megnyitása

Alapítvány

A Balatonlellei Művelődési Ház és az Általános Iskola közösen szervezett állatbemutatót az Állatok Világnapja alkalmából.

Az iskola tanulói megismerkedhettek hüllőkkel, emlősökkel, madarakkal és ízeltlábúakkal. A látott állatokról készített rajzokkal rész vehettek egy rajzversenyen.

Köszönetet mondunk az iskola udvarára behozott és bemutatott állatokért Fáró Mirellának, aki pónilóval kápráztatta el a gyerekeket.

Köszönet a Balatonlelle, Balatonboglár és Környékük Galamb és Kisállattenyésztők Egyesületének, akik a madarak bemutatását vállalták fel.

Köszönjük Molnár Bélának és Molnár Imrének, hogy a ragadozómadarak bemutatásával felkeltették a gyerekek érdeklődését.

Köszönjük a Terrafanatic képviseletében Böhl Zalán és Kasza –Kiss Brigitta segítségét, akik hüllőket és ízeltlábúakat mutattak be a gyerekeknek. Nagy élmény volt a tanulóknak, hogy kezükbe is vehették az állatokat.

Köszönet Mármarosi Annának, aki magyar vizsláival nagyon nagy sikert aratott a gyerekek körében.

Ököiskola

Tempus közalapítvány