E-kréta, elektronikus napló megnyitása

Elektronikus napló
Kréta

Elektronikus napló- Kréta (Zeneiskola)

Elektronikus napló
Zeneiskola

Dokumentumtár

Tanév renjének megnyitása

Tanév rendje

Fogadóóra

Alapítvány menüpont megnyitása

Tisztelt Szülők / Kedves Gyerekek!

Iskolánkban egy új szakkör beindítására szeretnénk felhívni a figyelmet. A 3D tervezés-3D nyomtatás szakkörre.

A foglalkozás célja, hogy az itt résztvevő diákok alapismereteket szerezzenek a 3D tervezésről, valamint a 3D nyomtatásról. Intézményünk kiváló eszközparkja, valamint a tervezőprogram oktatási célú ingyenes használata biztosítja azt, hogy diákjaink a legkiválóbb körülmények között ismerkedhessenek meg a digitális technika ilyen irányú fejlődésével. A 3D tervezés és nyomtatás intenzíven fejlődő technológia, mely az orvostudományban, a gépgyártásban, autóiparban is jelen van.

Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik szeretnék ismeretüket ilyen irányban is kiszélesíteni. A szakkörre felső tagozatos diákokat várunk.

A foglalkozás vezetője: Csámer Zoltán.
A szakkör időpontja: minden csütörtökön 14-16 óra között. Az első foglalkozásra a síszünet után kerül sor (2024.02.29 csütörtök)!
Jelentkezni 2024. február 8-ig az igazgatói irodában lehet.

Iskolavezetés

Ököiskola